Trendy

NOWOŚCI I BESTSELLERY Z KOLEKCJI SECRET GARDEN

Kolekcja Secret Garden najpierw zachwyciła srebrną odsłoną delikatnych biżuteryjnych wzorów z minimalistycznym motywem zwielokrotnionych liści i odrobiną blasku. Wraz z rozkwitem lata, także w tej linii rozkwitły filigranowe kwiaty.

kwiatowy motyw

Nowe wzory z kolekcji wykonano ze srebra, w tym także pokrytego różowym lub żółtym złotem. Ulotna barwa pierwszego i ciepła drugiego, fantastycznie współgrają z wdziękiem kwiatowych detali, rozświetlonych maleńkimi białymi cyrkoniami.

Wśród premierowych biżuteryjnych propozycji znajdziemy pierścionki, fantazyjne kolczyki koła z kwiatkami, bransoletki, naszyjniki oraz zawieszki, które łączą się w subtelne, niezwykle kobiece komplety w romantycznym stylu, idealne do wielu letnich stylizacji.

zaskakujące listki

Ten motyw, zaczerpnięty z budzącej się wiosną natury, w kolekcji przybrał nieco bardziej modernistyczną formę. Jako zwielokrotniony element dekoracyjny z migotliwym efektem kunsztownie oprawionych kompozycji cyrkonii od razu zachwycił.

Poza biżuteryjnymi wzorami, które tworzą komplety, ta odsłona kolekcji jest także stworzona do tego, aby swobodnie komponować ze sobą bransoletki oraz zakładać dwa lub trzy różne naszyjniki, kreując intrygujące zestawy według własnego pomysłu.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać