Przewodnik zakupowy, Top, Trendy

MODNE LATO GLOBTROTERKI

Jeśli nie wyobrażasz sobie lata bez podróżowania, a potem chcesz jak najdłużej zachować wspomnienia z odwiedzanych miejsc, w kolekcjach Apart znajdziesz piękne motywy. Nie tylko odzwierciedlają tę pasję, ale także będą zachwycającym dodatkiem biżuteryjnym.

Bliżej świata

W Apart najdalsze zakątki świata wydają się być na wyciągnięcie ręki, a wszystko to za sprawą nowych złotych naszyjników, bransoletek oraz zawieszek, stworzonych z myślą m.in. o kolekcjach: Love Love, Magic Moments, Charms oraz Beads. W Apart mapa świata przybiera filigranowe formy subtelnych biżuteryjnych dodatków ze złota, którymi można zamanifestować miłość do podróżowania i odkrywania bliskich i dalekich miejsc. Oprócz wyjątkowej biżuterii ze złota w takim duchu, dostępne są także wzory ze srebra, m.in. pod postacią zawieszek we wspomnianych modułowych kolekcjach Beads i Charms.

Jakie są Twoje ulubione miejsca na mapie świata? Niezależnie od tego, czy Twoje serce skradł szykowny Paryż z romantycznymi zaułkami Montmartru i górującą nad nim wieżą Eiffla, kosmopolityczna, pulsująca życiem stolica Wielkiej Brytanii z charakterystycznymi zabudowaniami Parlamentu nad Tamizą i efektowną konstrukcją London Eye, czy też inne miejsce, znajdziesz je w… Apart. Elementy panoramy najbardziej znanych metropolii świata odzwierciedlono pod postacią zawieszek złotych naszyjników z kolekcji Magic Moments. To niezwykła  biżuteria, która w subtelnej formie przywoła wspomnienie o mieście, które kochasz.

Powiew egzotyki

Podczas podróży przyda się przynoszący szczęście i powodzenie talizman. Te z oferty Apart są wyjątkowe, bo oprócz roztaczania dobrej energii, są po prostu pięknymi dodatkami biżuteryjnymi w stylu boho, które świetnie będą korespondowały z wakacyjnymi stylizacjami. Zaczerpnięty z kultury indiańskiej amulet o charakterystycznej, ażurowej formie koła ze swobodnie opadającymi piórkami, pierwotnie miał filtrować sny i zatrzymywać te złe. Dziś jego tajemniczy kształt jest ozdobą wielu biżuteryjnych wzorów z kolekcji Apart, wykonanych ze złota oraz srebra.

Marzysz o dotyku miękkiego piasku pod stopami, kojącym szumie fal i pięknej, zalanej słońcem plaży? Zanim będziesz cieszyć się słońcem nad ciepłym morzem, w Apart znajdziesz wszystko, co się kojarzy z urodą i klimatem takich miejsc. Odkryj piękno muszelek kauri w złotej odsłonie kompletu, który tworzą kolczyki, naszyjnik oraz bransoletki. Zwana także porcelanką, muszelka kauri w wielu rejonach świata jest uznawana za amulet. Wśród wakacyjnych propozycji Apart jest także biżuteria ze srebrnymi muszelkami sercówkami, rozgwiazdami, konikami morskimi czy koralowcem.

Morskie kompozycje

Wyjątkową i oryginalną biżuterię, idealną do looku na nadmorską promenadę, można skomponować z kolekcją Apart Beads. Wystarczy wybrać bazowy wzór bransoletki i odpowiedni zestaw zawieszek, aby stworzyć efektowny dodatek do letniej sukienki lub innej wakacyjnej stylizacji. Wybierz koraliki beads ze szkłem murano w odcieniach błękitu, zawieszki w kształcie kuli ziemskiej, samolotu i morskich skarbów, aby osiągnąć pożądany dodatek biżuteryjny. Jeśli masz już bransoletkę z tej kolekcji, wystarczy wymienić kilka zawieszek, aby nadać jej nowego, letniego wyglądu.

Naszyjnik lub bransoletkę z motywami nawiązującymi do wakacji nad morzem pozwala także wykreować kolekcja Apart Charms. U progu lata pojawiło się w niej wiele nowych, kunsztownie wykonanych filigranowych zawieszek ze srebra oraz zawieszek ze srebra pozłacanego, idealnie pasujących do stworzenia letniej odsłony biżuterii z tej linii. Wybierz wzory w kształcie muszelek, kompasu, zawieszkę ozdobioną błękitną cyrkonią w odcieniu przywodzącym na myśl tropikalną lagunę oraz połyskującą rozgwiazdę i nie zapomnij spakować kompozycji charmsów do wakacyjnej walizki.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać