Przewodnik zakupowy

TAJEMNICZY ŚWIAT PSZCZÓŁ

Tak wydawałoby się niepozorny owad, którego charakterystyczny odgłos brzęczenia słychać w ogrodach w ciepłe, wiosenno – letnie dni, to mały skarb natury. Pracowita pszczoła, bo o niej mowa, doczekała się swojego święta i zgodnie z decyzją ONZ 20 maja obchodzimy Światowy Dzień Pszczół.

Pszczoła jest nie tylko niezwykle pożyteczna i pracowita, ale jest w niej także mnóstwo uroku, który odzwierciedlono w zainspirowanych światem tych owadów biżuteryjnych wzorach. W propozycjach marki Apart odnajdziemy jej sylwetki oraz elementy nawiązujące do charakterystycznej struktury plastra miodu.

Filigranowych sylwetek pszczół nie zabrakło w nowej, fascynującej odsłonie linii Beads Collection, która jest jak zaproszenie do wyrażania siebie poprzez indywidualnie dopasowane kompozycje zawieszek. W kolekcji znajdziemy piękne zawieszki ze srebra, w tym z pozłacanymi elementami oraz gotowe zestawy z pszczelimi motywami, którymi można się zainspirować.

/ 1. Zawieszka srebrna beads / 2. Zawieszka srebrna beads / 3. Zawieszka srebrna beads / 4. Bransoleta beads – zestaw /

Ciekawa interpretacja świata pszczół znalazła swoje odzwierciedlenie we wzorach ze złota, wśród których nie brakuje efektownych wiszących kolczyków i czarujących urodą naszyjników.

/ 1. Złoty naszyjnik / 2. Złote kolczyki / 3. Złota bransoletka / 4. Złote kolczyki / 5. Złoty naszyjnik / 6. Złote kolczyki /

Na koneserki srebra w modowej, odważnej odsłonie, w wybranych salonach czeka wyrazista, ozdobiona białymi i czarnymi cyrkoniami srebrna pszczoła, która może pełnić zarówno funkcję broszki, jak i zawieszki. Małe i duże miłośniczki delikatnej biżuterii, znajdą z kolei swoich faworytów wśród eterycznych pszczółek z linii Kids Collection.

/ 1. Broszka – zawieszka srebrna / 2. Bransoletka srebrna / 3. Kolczyki srebrne / 4. Kolczyki srebrne z cyrkoniami /

O tym, jak cenne są dla człowieka te niewielkie owady świadczą szacunki, według których w Polsce praca pszczół jest rocznie warta około 4 miliardów złotych! A więc zdecydowanie zasługują, aby znaleźć się w świecie biżuterii.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać