Przewodnik zakupowy

BIŻUTERIA Z SYMBOLAMI – UPOMINEK MIKOŁAJKOWY Z PRZEKAZEM

Mikołajki to swoiste preludium do Świąt Bożego Narodzenia i tradycji obdarowywania bliskich prezentami. 6 grudnia upominki mają charakter bardziej symboliczny, a jeśli tak, to warto sięgnąć po te, które nie tylko w pięknej formie wykorzystują symbole, ale także mają szczególny, związany z emocjami wydźwięk.

Choć przynależą do różnych, bestsellerowych kolekcji – Indali, Origami, Magic Moments, Love, Kids Collection czy Fun Fun, w przedświątecznej odsłonie Apart, na stronie marki wszystkie najpiękniejsze wzory biżuterii z symbolicznymi motywami ujęto w całość. To propozycje wykonane zarówno ze złota, zdobione diamentami, jak również ze srebra, dopełnionego delikatnym lśnieniem cyrkonii.

W związku ze zbliżającym się grudniem, do najbardziej popularnych motywów będą należały te, kojarzące się z atmosferą zbliżających się świątecznych chwil. A z nią, najbardziej kojarzą się motywy gwiazdki i śnieżynki, których wariacje ze srebra i złota zdobią bransolety, zawieszki, naszyjniki, a nawet pierścionki. Taki biżuteryjny upominek idealnie wpisze się w radosną tradycję mikołajkowych podarunków.

Nie mniej kojarzącymi się z najpiękniejszym okresem w roku motywami są sylwetki maleńkich aniołków oraz skrzydlate symbole. Urokliwe dodatki z pierwszymi z nich, zaprojektowano zarówno dla najmłodszych, jak i trochę starszych. Motywy skrzydeł natomiast, które dostępne są również w wersji ze złota, zdobione diamentami; to detale utrzymane w różnej stylistyce – od niemal rockowej lub baśniowej formy nausznic, aż po wzory z odrobiną nostalgii i niewymuszonej elegancji.

Pełen ciepłych skojarzeń kształt serca ma w sobie uniwersalizm, który doskonale spełni swoją rolę nie tylko w Mikołajki. Prosty komunikat, którym można wyrazić tak wiele, obecny jest nie tylko w sztandarowej, miłosnej kolekcji Apart Love Love.

I wreszcie biżuteryjne projekty, których symbol zatrzymuje to, co nieprzemijające. Charakterystyczny, cechujący się łagodnymi, zaokrąglonymi liniami znak nieskończoności to prawdziwy przebój w świecie jubilerstwa. Propozycje marki Apart dowodzą, na jak wiele sposobów można ten pozornie skromny motyw zinterpretować.

Niektóre ze wspomnianych motywów występują także w niezwykle ciekawej formie złotych naszyjników, w których kilkuelementową zawieszkę można rozdzielać i na nowo komponować z łańcuszkiem, zmieniając dowolnie wygląd takiego dodatku.
choinkianiolki-skrzydla-produkty aniolki-skrzydlagwiazdki podkowy_nieskonczonosc-produktynieskonczonosc kluczyki_ goodluckserca serca-love sniezynki

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać