Eventy

RODZINNY PIKNIK APART i AM:PM

Kolejna edycja rodzinnego spotkania pod patronatem marek AM:PM i Apart stała się przygodą, która na długo zapisze się w pamięci dzieci i rodziców. Goście wydarzenia podziwiali najnowsze kolekcje biżuterii dziecięcej Apart oraz marki zegarków AM:PM, dedykowanej dużym i małym, w której znalazły się m.in. licencjonowane linie Disney, Marvel i Star Wars. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się tegoroczna nowość – linia zegarków z motywem ulubionych superbohaterów świata Marvel.Wśród gwiazd, z których niektóre przyszły na piknik z rodzinami, pojawili się m.in. Kasia Sokołowska, Małgorzata Socha, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska, Ada Fijał, Fit Lovers, Roksana Węgiel, finaliści „Top Model” Katarzyna Szklarczyk (gwiazda nowej kampanii ślubnej Apart) z Patrykiem Grudowiczem oraz nowy ambasador marki Aztorin – Piotr Stramowski.W komfortowych przestrzeniach hotelu DoubleTree by Hilton oprócz kolorowych ekspozycji z biżuterią i zegarkami, czekało na najmłodszych gości mnóstwo atrakcji! Tymi głównymi były warsztaty modelingu z Kasią Sokołowską, ambasadorką Apart oraz kontakt z gwiazdami młodego pokolenia na żywo, czyli trening z bijącym rekordy popularności w internecie duetem Fit Lovers, a także spotkanie z najpopularniejszą nastolatką – Roksaną Węgiel. Zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji chętnie odpowiadała na pytania małych fanów, rozdawała autografy i robiła selfie. Zarówno Roksana, jak i Fit Lovers są związani z marką zegarków AM:PM.

Hotelowa przestrzeń podczas pikniku Apart zamieniła się w dziecięcy raj, w którym dobre wróżki malowały buźki w kwiatowe desenie i zdobiły je brokatowym tatuażem, w strefie plastycznej dzieci mogły kolorować koszulki, wykonać lampion, zrobić mydło, a nawet wziąć udział w warsztatach Slime. Przygotowano też strefę małego naukowca, fotograficzną, stanowiska PlayStation i wiele innych. Dla tych, którzy nie lubią leniuchować, zbudowano ruchomą ściankę wspinaczkową, strefę jazdy na longboardach i balance boardach. Prawdziwi łowcy przygód mogli spróbować swoich sił w skimboardingu. Strefy tych ostatnich atrakcji, wykonywanych na deskach Carver Wave, przygotowywał uznany i utalentowany kitesurfer Victor Borsuk, związany z marką Aztorin. Zmęczeni zabawą milusińscy mogli odpocząć wraz z rodzicami w ogrodzie lub w strefie kulinarnej.
Jak zawsze, wielkim powodzeniem cieszyły się – podobnie jak biżuteria i zegarki – balony z wizerunkiem Mickey Mouse, Minnie, Spidermana czy Star Wars. Apart nie zapomniał także o mamach, które w piknikową niedzielę obchodziły swoje święto – przygotowano dla nich specjalną ofertę biżuterii Beads, a także strefę relaksu.

Hotel DoubleTree by Hilton Warsaw położony jest poza centrum Warszawy, w otoczeniu zielonego ogrodu. Każdy odnajdzie tu chwile relaksu korzystając z licznych atrakcji: basenu, strefy saun i jacuzzi, SPA, zajęć fitness, siłowni czy animacji dla dzieci. Pakiet weekendowy to idealny plan na pobyt w luksusowych warunkach, a dzięki finezyjnie dobranym smakom w karcie menu, możemy też odbyć podróż po świecie gastronomii. DoubleTree by Hilton jest największym hotelem konferencyjnym w Europie Środkowo-Wschodniej, a Sala Balowa, w której odbywał się Piknik Apart liczy 2000 m2.

 

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać