Trendy

ELIXA – BIŻUTERIA FASHION W PREZENCIE DLA TRENDSETTERKI

Elixa to ulubiona marka kobiet, które poszukują biżuterii zainspirowanej aktualnymi trendami, wyrazistej i przykuwającej uwagę niebanalnym designem. Elixa jest dostępna wyłącznie w Apart, a obok biżuteryjnych wzorów, ma w swojej ofercie także linię damskich zegarków – dodatki z obydwóch kolekcji świetnie ze sobą korespondują.

Biżuteria w ciepłej tonacji żółtego złota należy do ponadczasowych i najbardziej lubianych przez kobiety. Niezwykle efektownie prezentują się dopasowane komplety, składające się na przykład w naszyjnika, bransoletki i kolczyków. Taki zestaw biżuterii to doskonały pomysł na prezent świąteczny dla fashionistki. Wzory z logo Elixa wyróżniają sie charakterystycznym, jasno zdefiniowanym stylem, dlatego można je także dowolnie łączyć i tworzyć samodzielnie intrygujący look.

Z biżuterią w kolorze złota doskonale współgrają zegarki z kolekcji Elixa w tym samym odcieniu – do wyboru są na przykład modele zaprojektowane zarówno w estetyce glamour, jak i bardziej minimalistyczne. Taki intrygujący damski zegarek z kolekcji Elixa Beauty to także ciekawa propozycja prezentu gwiazdkowego dla kobiety./ 1. Pierścionek ze stali szlachetnej / 2. ELIXA BEAUTY / 3. Naszyjnik ze stali szlachetnej / 4. Kolczyki ze stali szlachetnej / 5. Kolczyki ze stali szlachetnej / 6. Bransoletka ze stali szlachetnej /Równie doskonale uzupełniają się wzory marki Elixa w kolorze srebra. Wykonane – jak cała kolekcja – ze stali szlachetnej, także przykuwają uwagę efektownymi formami. Poza kreatywnym tworzeniem własnych kompozycji kolczyków z naszyjnikami i bransoletkami, można postawić na dopasowane zestawy, jak choćby ozdobiony kryształami komplet. Jest oparty na zwielokrotnionym kolistym motywie, którego minimalistyczna forma harmonijnie łączy się z połyskiwaniem kryształów./ 1. Kolczyki ze stali szlachetnej z kryształami / 2. Bransoletka ze stali szlachetnej / 3. Bransoletka ze stali szlachetnej z kryształami / 4. Pierścionek ze stali szlachetnej z kryształami / 5. Pierścionek ze stali szlachetnej / 6. ELIXA FINESSE / 7. ELIXA BEAUTY /

Ciekawy, wpisujący się w klimat nadchodzącej zimy i Świąt jest także zestaw – pierścionek i bransoletka – z dekoracyjnym motywem śnieżynki. Taki biżuteryjny upominek gwiazdkowy oczaruje obdarowaną, podobnie jak jeden z zegarków w tonacji srebra ze wspomnianej już kolekcji Elixa Bauty lub Finesse.

Różowe złoto od kilku sezonów przeżywa prawdziwy renesans i jest jednym z najgorętszych biżuteryjnych trendów. Jego subtelna, niezwykle kobieca barwa sprawia, że nawet bardzo ekspresyjne dodatki o zdecydowanych formach zyskują delikatny wymiar. Wśród propozycji marki Elixa nie brakuje oczywiście biżuterii w tej tonacji kolorystycznej. Szczególną uwagę zwraca na przykład komplet z naszyjnikiem, kolczykami i bransoletką z bestsellerowym motywem liścia monstery.Fantastycznym prezentem świątecznym dla wielbicielki nowoczesnej elegancji będzie jeden z obrączkowych pierścionków z lśniącymi kryształami, a dla romantycznej kobiety na przykład bransoletki łączące modny motyw łańcucha z symbolem serca. W przywołanych już kolekcjach Beauty i Finesse są z kolei dostępne damskie zegarki w różowym odcieniu./ 1. Kolczyki ze stali szlachetnej / 2. Bransoletka ze stali szlachetnej / 3. Naszyjnik ze stali szlachetnej / 4. Pierścionek ze stali szlachetnej z kryształami / 5. Bransoletka ze stali szlachetnej / 6. ELIXA FINESSE / 7. ELIXA BEAUTY /

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać