Trendy

Baśniowy świat Apartu

„Dawno, dawno temu…” Tak zaczynały się dawne baśnie, pełne magii, czarów, wróżek i księżniczek. Współczesną bajkę dla dużych dziewczynek stworzył Apart, prezentując swoją Zaczarowaną kolekcję.

Wyrafinowana prostota i tajemniczość – te słowa definiują ją najlepiej. Zaczarowana mruga do nas kocim okiem, zatopionym w chłodne srebro. Kamień  to tajemniczość – o głębokiej barwie, przetykany jakby srebrnymi nićmi, o aksamitnej powierzchni. Szlachetne srebro tworzy prostą, ale jakże wyrafinowaną oprawę dla tego arcydzieła przyrody i…artystycznej ręki jubilera. To na wskroś nowoczesne formy, skrywające niespotykany czar.

Zaczarowana to kilkadziesiąt elementów, które można komponować w komplety, ale wystarczy tylko jeden z nich, aby wyglądać wyjątkowo. Biżuteria będzie wspaniałym dodatkiem do nigdy nie wychodzącej z mody „małej czarnej”. Równie dobrze będzie się prezentować z klasyczną wieczorową kreacją na ekskluzywnym przyjęciu, jak i białym, letnim garniturem w parny wieczór, gdzieś nad Adriatykiem.

Kolekcja jest oszczędna w formie i w kolorystyce. Aurę tajemniczości podkreślają przytłumione, lecz głębokie odcienie grafitu, granatu, brązu oraz czerni. Jej baśniowy urok z pewnością zaczaruje nas tak, jak w dzieciństwie dawne baśnie.

fot. East News / Thakoon – NY

fot. East News / Laura Biagiotti – Mediolan

fot. East News / Zac Posen – Paryż
Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać