Eventy

Och Karol…

Film „Och, Karol”, zrealizowany w 1985 roku na podstawie scenariusza Ilony Łepkowskiej, do dziś pozostaje jedną z najlepszych i najpopularniejszych polskich komedii. 26 lat po jego premierze powstała nowa wersja z Piotrem Adamczykiem i plejadą najpiękniejszych polskich aktorek w głównych rolach. Galapagos Films z dumą przedstawia wydanie Blu-ray i DVD komedii „Och, Karol 2”, którą w polskich kinach obejrzało 1 700 000 widzów!

Karol (Piotr Adamczyk) jest przystojny, dowcipny, błyskotliwy, bogaty i pełnymi garściami czerpie z życia co najlepsze. Ma piękną narzeczoną Marię (Małgorzata Socha), która nie widzi poza nim świata i nawet przez chwilę nie wątpi, że jej ukochany jest chodzącym ideałem. Do czasu… bo Karol kocha kobiety. Problem w tym, że… wszystkie!  Jego wdziękom nie potrafi oprzeć się piękna i bezpruderyjna Wanda (Małgorzata Foremniak), która mężczyzn ocenia głównie pod kątem tego, jak radzą sobie w sypialni.

Zakochana po uszy w Karolu jest również romantyczna i nieco roztrzepana Paulina (Marta Żmuda Trzebiatowska). Wdzięki Karola skuszą także z pozoru zachowawczą Irenę (Katarzyna Zielińska). Głowę dla przystojnego uwodziciela stracą też seksowna kelnerka Adrianna (Katarzyna Glinka), zmysłowa sekretarka Ania (Emilia Komarnicka), a nawet żona policjanta (Anna Samusionek), która w przypływie namiętności powie mu: „Będziesz mój. Choćby nie wiem co”.

W rolę byłej kochanki Karola – Agaty, wcieliła się Tamara Arciuch. Aktorka wystąpiła w sukni ślubnej oraz perłowym naszyjniku z kolekcji Apart. Biżuteria z perłami wciąż należy do najchętniej wybieranych przez panny młode ozdób. I słusznie – delikatność i ulotne piękno pereł, wyjątkowo dobrze prezentują się w ten szczególny dzień.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać