Trendy

W zgodzie z dress codem

Dress code dla kobiet pracujących w firmach jest nieubłagany – stonowane kolory i hasło „minimum” to jego podstawa. Żadnych szaleństw z kolorami, krojami, dodatkami. Jeśli chodzi o biżuterię – tak samo. Zasady ubierania się są jasne – biżuteria ma być, tak jak reszta stroju, elegancka i dyskretna.

Szary, czerń, brąz, beż, pastele. Marynarka i spódnica, garnitur i koszulowa bluzka. Do tego biżuteria. Oprócz pierścionka, obrączki; najlepiej swój look uzupełnić jedynie o delikatny naszyjnik lub kolczyki. Ponieważ czas jest cenny dla każdej pracującej kobiety, Apart ma w swojej kolekcji wyjątkowy, uniwersalny zestaw kolczyków.

Subtelna baza z białego złota z diamentami, którą można uzupełnić sztyftami z trzema kamieniami szlachetnymi. W zależności od potrzeby, bazując na diamentowo-złotych oprawach, można skomponować sześć wersji pięknych, delikatnych kolczyków. Błękit topazu lub wrzosowa barwa ametystu, będą doskonałymi dodatkami dla twoich biurowych zestawów. W szczególnych sytuacjach, z odsieczą przyjdzie neutralny zestaw diamentów z białym topazem – doskonały na każdą okazję.

Stella McCartney – Paryż                            Philip Lim – NY                                             Brioni – Mediolan
fot. East News

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać