Trendy

Diamentowa czerń

Nowość w ekskluzywnej kolekcji diamentów Apart. Firma wprowadziła do swoich salonów biżuterię z czarnymi diamentami! W ofercie – pierścionki z trzema rzędami kilkudziesięciu białych, szampańskich i czarnych brylantów oraz diamentów osadzonych w białym złocie. Do kompletu – kolczyki z diamentami o masie 0,57 ct.

Czarny diament stosunkowo niedawno zaczął być wykorzystywany w jubilerstwie. Naturalnie występujący minerał, ze względu na inkluzje nadające mu barwę, jest niezwykle trudnym materiałem jubilerskim. Wrostki osłabiają jego strukturę, utrudniając szlifowanie i polerowanie kamieni. Dzięki opracowaniu specjalnych technologii, możliwe stało się ujednolicenie barwy diamentów, a także poprawa ich struktury, przez co łatwiej poddać je jubilerskiej obróbce.

Teraz mogą już cieszyć wielbicielki najszlachetniejszych kamieni, które chciałyby uzupełnić swoje brylantowe kolekcje, o biżuterię nieco bardziej nowoczesną i wyrazistą. Taką, która znakomicie podkreśli ubrania klasyczne, ale niebanalne.

fot. East News / Issey Miyake – Paryż
Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać