Trendy

W stylu gwiazdy

Kate Moss. To przy jej nazwisku pojawia się najczęściej wyraz „ikona”, odmieniany przez wszystkie przypadki. Od blisko dwudziestu lat, od kiedy w 1993 roku wystąpiła w kampanii bielizny Calvina Kleina, jest nieustająco na topie.

Choć słynie z kontrowersyjnego trybu życia, ma słabość do zbyt rockandrollowych chłopaków  i zbliża się do czterdziestki, nadal bierze udział w prestiżowych kampaniach, projektuje odzież i dodatki (m.in. dla Topshopu) oraz perfumy sygnowane swoim nazwiskiem (Kate, Vintage, Velvet Hour).

Na nic narzekania malkontentów, że ma krzywe zęby, niski wzrost i w ogóle nie jest urodziwa.

W branży mówi się, że „Moss sprzeda wszystko” – jej udział w kampanii gwarantuje świetną sprzedaż marki. Pracuje z najlepszymi i dla najlepszych. I zarabia krocie – magazyn Forbes plasuje ją na trzecim miejscu najlepiej zarabiających modelek świata. Do tego od lat pozostaje ikoną stylu.

Kate była pierwszą, która wylansowała boho-chic – modowy styl łączący ze sobą elementy cygańskie, hippisowkie i wpływy bohemy, a który potem przejęły inne gwiazdy oraz styliści gwiazd. Dziś z powodzeniem miesza i przeplata ten styl z klasyką. Żelazny zestaw Kate na co dzień? Rurki, top i mały żakiet. Plus sporych rozmiarów torba. Chętnie nosi futra i futrzane kamizelki. Naśladowczyniom stylu supermodelki proponujemy jako dodatek biżuterię z bogatej oferty Apart.

fot. East News / Kate Moss – Londyn

fot. East News / Kate Moss – Paryż

fot East News / Kate Moss – Paryż
Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać