Eventy, Trendy

Orły 2015 rozdane!

„Bogowie” Łukasza Palkowskiego triumfowali podczas gali rozdania Polskich Nagród Filmowych – Orły 2015, która odbyła się 2 marca w stołecznym Teatrze Polskim. W sumie obraz otrzymał 7 statuetek, w tym  dla Tomasza Kota za główną rolę męską oraz Piotra Głowackiego za drugoplanową. Cztery nagrody powędrowały do „Miasta 44”, a za role żeńskie wyróżniono Maję Ostaszewską (pierwszoplanowa, „Jack Strong”) i Kingę Preis (drugoplanowa, „Pod Mocnym Aniołem”).

Tak wyjątkowa gala wymaga szczególnej oprawy. Większość gwiazd, która pojawiła się w tym roku na rozdaniu nagród, wybrała biżuteryjne dodatki od Apart, który wraz z marką Albert Riele był sponsorem tego wydarzenia.

Na dodatki z kolekcji Kolorowe Lśnienie, z kompozycji zielonych i białych cyrkonii zdecydowały się: gwiazda „Papuszy” Jowita Budnik, która wybrała widowiskowe kolczyki i piękna Karolina Gruszka, która postawiła na pierścionek.

Klasyczny duet kolorów pod postacią kompletu z linii Czarno – Biała dopełniał stylizacji Danuty Stenki, z kolei Anna Próchniak nowoczesny look podkreśliła gwiazdorskim naszyjnikiem z cyrkonii i mocnym modelem zegarka Albert Riele, natomiast tegoroczna triumfatorka Maja Ostaszewska, do olśniewającej sukni wybrała blask kolczyków z kolekcji Lśnienie.

Dodatki Apart wybrały także tak wspaniałe gwiazdy, jak Olena Leonenko,  Gabriela Muskała, Agata Trzebuchowska i Marta Nieradkiewicz.

Laureatom i nominowanym serdecznie gratulujemy sukcesów.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać