Eventy

Apart i kobieta Glamour 2015

Koncepcja i wykonanie nagrody dla laureatów prestiżowych konkursów i plebiscytów to ogromne wyzwanie, ale i zaszczyt. Apart po raz kolejny miał przyjemność zrealizować projekt statuetki dla wszystkich laureatów plebiscytu „Kobieta Roku Glamour 2015”, organizowanego przez polską edycję tego magazynu.

W siedmiu kategoriach zamknięto ideę plebiscytu, aby wyróżnić osoby, które w minionym roku połączyły sukces z talentem, wrażliwością artystyczną, karierą medialną i biznesową oraz wpływem na styl życia innych ludzi. Tym trudniejsze zadanie, że wśród nagrodzonych jest też kategoria, zakładająca nagrodę dla mężczyzny.

Apart z sukcesem połączył te tak różne zagadnienia, tworząc owalną statuetkę o wyrazistej, mocnej formie z dedykowanymi grawerami, której koncept łączy w sobie siłę, przebojowość i emocje, czyli odzwierciedla cechy, jakimi powinien charakteryzować się laureat plebiscytu. A, ponieważ nie bez znaczenia jest hasło „glamour” w tym przypadku, statuetki dyskretnie ozdobiono blaskiem.

W tym roku w gronie wyróżnionych znaleźli się: Julia Banaś (Talent), Julia Kuczyńska (Kobieta roku online), Marzena Kanclerska – Gryz (Kreatywna w biznesie), Margaret (Fashion icon), Anna Jagodzińska (Health & beauty icon) oraz Dawid Podsiadło (Mężczyzna Roku). Główna statuetka wraz z tytułem „Kobieta Roku Glamour 2015” powędrowała do rąk Ewy Farny. Wieczorowe kreacje Justyny Steczkowskiej, Margaret, Anny Skura (bloggerka) oraz Anny Jurgaś (Redaktora naczelna Glamour Polska), Ewy Farny zdobiła biżuteria Apart marki oraz Elixa.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać