Galerie

Karolina Malinowska i Olivier Janiak w kampanii Apart

Wspólne chwile z rodziną i przyjaciółmi. Smaki i zapachy, które pamiętamy z dzieciństwa. Kolędy pełne nostalgii. Niespokojne krzątanie się po kuchni pani domu. No i prezenty… Wyczekiwane, upragnione, wymarzone. To wszystko tworzy magię świąt. Świąt rodzinnych, pełnych miłości, spokoju i ciepła. A miłość i rodzinną harmonię firma Apart ceni nie od dziś. Pomimo ogromnej skali działania i niemalże dwustu salonów w całej Polsce, Apart to firma rodzinna. Z wieloletnimi tradycjami, z szacunkiem dla wartości rodzinnych. Bo w rodzinie jest siła. I o tym mówi nowa sesja zdjęciowa z udziałem Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka, ich synów oraz przyjaciółki rodziny – Tosi.

1

Co roku powstają niezwykłe sesje zdjęciowe Apart, przygotowane specjalnie na ten wyjątkowy czas w roku. Bez błysku biżuterii nie wyobrażamy sobie stylowej, wigilijnej kolacji i spotkań z rodziną. Ale, co może i ważniejsze w tym okresie, biżuteria czy zegarek od Apart to prezent doskonały. To symbol, za którym kryją się szczere emocje. Jak wielką przyjemność sprawia otwieranie małego pudełeczka Apart i odkrywanie który Mikołaj obdarował nas blaskiem diamentów lub zegarkiem i co najważniejsze – swym uczuciem: wdzięcznością, miłością, przyjaźnią, sentymentem… Po to są właśnie prezenty!

poz0112

Tradycja pozostaje niezmienna, jednak każde pokolenie wnosi do świąt nutę nowoczesności i świeżości. Cenimy dobry styl, którego nie można odmówić bohaterom nowej sesji Apart: Karolina Malinowska i Olivier Janiak to nie tylko piękna i stylowa para, ale też ludzie sukcesu i szczęśliwi rodzice. W sesji występują również ich roześmiane dzieci Fryderyk, Christian i Julian oraz najbliższa przyjaciółka rodziny – Tosia. Można by rzec – rodzina doskonała. Razem tworzą całość, połączoną autentyczną miłością, serdecznością i radością przebywania ze sobą.

poz002poz0053

W sesji opowiadamy prawdziwe historie: wspólne pieczenie świątecznych ciast, ubieranie choinki, śpiewanie kolęd i radość przy stole. Żaden prezent nie pozostał pod choinką – dzieci rozpakowały je wszystkie! Są też uchwycone momenty leniwego, świątecznego poranka, zabawy z maluchami, a także ujęcia, gdy dzieci poszły już spać, a rodzice mają chwile dla siebie. Nie brak nawiązania do karnawału, przygotowań do wyjścia sylwestrowego. Eleganckie wnętrza, pełne świątecznych akcentów, ale również świeżych kwiatów, stanowią tło, które idealnie współgra z pięknymi akcesoriami, takimi jak biżuteria Apart, podkreślająca urodę tych magicznych chwil.

poz009poz0124poz0035poz001poz004poz006poz008poz010

Realizacja sesji zdjęciowej oraz spotu tv:
Fotograf: Marcin Tyszka
Reżyser-operator: Arkadiusz Tomiak
Stylizacje: Agnieszka Ścibior
Włosy: Kacper Rączkowski
Make-up: Joanna Wiła

Bohaterowie: Karolina Malinowska i Oliver Janiak wraz z dziećmi Fryderykiem, Christianem, Julianem i najbliższą przyjaciółką rodziny Tosią.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać