Gwiazdy dla Apart

Małgosia. Ikona stylu wybiera Apart.

Każde jej pojawienie się podczas ważnych wydarzeń wywołuje zachwyt stylistów. Małgorzata Socha, bo o niej mowa, podczas niedawnych, wyjątkowych eventów pojawiła się w spektakularnych stylizacjach, do których wybrała biżuterię Apart.

3
Na galę Flesz Fashion Night 2015 aktorka postawiła na oryginalną suknię od Łukasza Jemioła, projektanta z którym marka Apart współpracuje od wielu sezonów. Spektakularny look muzy kreatora dopełniły kolczyki i efektowny pierścień z białego złota z kompozycją diamentów i kwarców dymnych o różnych odcieniach oraz pierścionki z ceramiką z linii Elegance.

scena z: Małgorzata Socha, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA2

Aktorka była także jednym z gości na pokazie najnowszej kolekcji Bukovina, autorstwa Tomasza Ossolińskiego. Do stylowego looku w odcieniu modnej szarości Małgosia wybrała srebrne bransolety i kolczyki z cyrkoniami z kolekcji Indali.

scena z: Małgorzata Socha, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Podczas balu Fundacji TVN „nie jesteś sam” Małgorzata Socha wybrała brokatową czerń, do której dobrała lśniące, gwiaździste nausznice ze srebra z przebojowej kolekcji Indali oraz konstrukcyjny pierścionek z tejże linii.

 

1

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać