Eventy

Apart i Albert Riele sponsorami Polskich Orłów

Po raz osiemnasty przyznano Polskie Nagrody Filmowe Orły 2016. Gala wręczenia statuetek odbyła się 7 marca w Teatrze Polskim w Warszawie. Apart i Albert Riele są sponsorami tego wydarzenia, a biżuteria marki oczywiście gościła na czerwonym dywanie.

Ten wieczór bez wątpienia należał do Janusza Gajosa. Genialny aktor odebrał nie tylko prestiżową statuetkę za osiągnięcia życia, ale także otrzymał nagrodę za główną rolę w filmie Małgorzaty Szumowskiej „Body/Ciało”, który rozbił bank otrzymując także nagrody za film roku, reżyserię (Małgorzata Szumowska) i główną rolę kobiecą (Maja Ostaszewska). Wśród pozostałych wyróżnionych znalazły się także m.in. obrazy „Moje córki krowy”, „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy” i „Hiszpanka”.

Wydarzenie przyciągnęło wiele osobistości, a zainteresowanie reporterów wzbudziły szczególnie panie, które jak na filmową galę przystało, prezentowały się wspaniale. Nagrodzona Maja Ostaszewska wyglądała perfekcyjnie w klasycznej czerni oraz migotliwych kolczykach ze srebra i cyrkonii, jakie można znaleźć m.in. w kolekcji Glamour.

Laureatka aż trzech Orłów, scenarzystka i reżyserka Kinga Dębska podkreśliła efektowną czerwień garnituru mocną bransoletą w kolorze złota od Elixy. Jedna z gwiazd oryginalnych „Córek dancingu”, Michalina Olszańska wybrała romantyczny komplet z kolekcji Artelioni Lady (marka Artelioni dostępna jest na eSklepie oraz w wybranych salonach Apart), natomiast Urszula Grabowska postawiła na skrzący się blaski linii Lśnienie.

Także Marta Żmuda – Trzebiatowska zachwyciła w dekoracyjnej sukience i pierścionkach z kolekcji Czarno – Biała, a z kolei Katarzyna Herman wybrała intrygujące bransolety, zaprojektowane dla linii Argento i Misty.

akpa20160307_orly_cer_jk_1347_1200EN_01204114_01121000

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać