Eventy

Doskonałość Mody miesięcznika „Twój Styl”

Od szesnastu lat, ekskluzywny magazyn „Twój Styl” przyznaje wyróżnienia „Doskonałość Mody”. Jury, w skład którego wchodzą od lat znane osobistości showbiznesu, ocenia kosmetyki pielęgnacyjne, perfumy, marki odzieżowe, biżuterię, dodatki, a nawet…miejsca. Dobór jury oraz coroczna lista zwycięzców od lat są gwarantem tego, że wyróżnione artykuły i produkty są naprawdę najwyższej jakości.

Kapituła, w składzie której znaleźli się m. in. Małgorzata Kożuchowska, Robert Kupisz i Wojciech Rostowski, miała za zadanie wyszukać takie produkty, które w swej kategorii wyznaczają standardy najwyższej jakości. Zadanie tym trudniejsze, że należało wytropić aż  trzy super produkty w kategorii popularnej, ekskluzywnej i superekskluzywnej. W tej ostatniej triumfowała firma Apart, uhonorowana za zegarek Jaeger-LeCoultre Reverso Grande GMT.

Wśród nagrodzonych znalazły się także takie marki, jak Patrizia Pepe, Sportmax, Estée Lauder, Lancôme, Hermès, Top Secret, Paese i inne. Projektantem Roku okrzyknięto Krzysztofa Stróżynę, a miastem Łódź.

W nieco mniej oficjalnej kategorii „Cytat Doskonały”, bezkonkurencyjna okazała się Joanna Krupa, prowadząca polską edycję programu „Top Model”, wyróżniona za charakterystyczne wymawianie tejże nazwy.

 

 

 

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać