Eventy

AMBER LOOK 2016

Gospodarzem takiego wydarzenia może być wyłącznie Gdańsk. W marcu, po raz dwudziesty trzeci odbyły się tam Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich Amberif. Kulminacją imprezy jest Gala Amber Look Trends & Styles 2016, podczas której nie zabrakło marek Apart, Elixa i Artelioni. Gala łączy w sobie najnowsze tendencje w modzie i biżuterii, a gwiazdą tegorocznego wieczoru była uznana polska projektantka, Teresa Rosati. Kreatorka zaprezentowała najnowszą kolekcję o sugestywnym tytule Faces of Love, która łączy w sobie ponadczasową elegancję z odrobiną romantyzmu. To kreacje stworzone z myślą o różnych kobietach, niezależnie od wieku.

Projektantka postawiła na wyraziste dodatki, w których nowoczesny design Elixy miesza się z klasyczną elegancją kolekcji Apart oraz kobiecością, dominującą w linii Lady od Artelioni (marka Artelioni dostępna jest na eSklepie oraz w wybranych salonach Apart). Kreacje doskonale komponowały się z bransoletami, pierścionkami, kolczykami oraz naszyjnikami, które projektantka osobiście wybrała do swego pokazu.

Oczywiście takiego wydarzenia, jak Amberif nie mogły opuścić wielbicielki biżuterii, czyli siostry Kasia i Agata, prowadzące blog poświęcony dodatkom Pica Pica, które uwieczniły najważniejsze chwile imprezy.

batch_AMBERLOOK_Apart_Teresa Rosati-Faces of Love_2016_Pica-Pica_-46AMBERLOOK_Apart_Teresa Rosati-Faces of Love_2016_Pica-Pica_-59maked_batch_AMBERLOOK_Apart_Teresa Rosati-Faces of Love_2016_Pica-Pica_-13elixa2batch_AMBERLOOK_Apart_Teresa Rosati-Faces of Love_2016_Pica-Pica_-31AMBERLOOK_Apart_Teresa Rosati-Faces of Love_2016_Pica-Pica_-18maked_faces_of_love0101200batch_AMBERLOOK_Apart_Teresa Rosati-Faces of Love_2016_Pica-Pica_-29 elixabatch_AMBERLOOK_Apart_Teresa Rosati-Faces of Love_2016_Pica-Pica_-39faces_of_love034 batch_AMBERLOOK_Apart_Teresa Rosati-Faces of Love_2016_Pica-Pica_-57batch_AMBERLOOK_Apart_Teresa Rosati-Faces of Love_2016_Pica-Pica_-42 AMBERLOOK_Apart_Teresa Rosati-Faces of Love_2016_Pica-Pica_-25maked_batch_AMBERLOOK_Apart_Teresa Rosati-Faces of Love_2016_Pica-Pica_-49cats

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać