Eventy

APART, ARTELIONI I KLUB STAREGO BROWARU

Oprawa na światowym poziomie, obecność gwiazd, pokazy mody, koncerty – to tylko część atrakcji, jakie towarzyszą najważniejszemu wydarzeniu modowo – towarzyskiemu w Poznaniu. Już po raz ósmy odbyło się spotkanie Klubu Starego Browaru, otwierające sezon jesienno – zimowy.Po wiosennej, marcowej odsłonie Klubu, wraz z końcem września przyszedł czas na jesienną edycję. Wydarzenie odbywało się w dniach 26 – 29 września, w wyjątkowych wnętrzach Blow Up Hall 5050 Hotel, który jest częścią efektownego kompleksu Starego Browaru. Na najlepsze klientki i klientów najbardziej stylowego poznańskiego centrum handlowego, czekały m.in. pokazy najnowszych tendencji modowych. Tu nie mogło zabraknąć marek Apart i Artelioni, których biżuteria wystąpiła w roli dodatków podczas pokazów Patrizia Aryton i 303 Avenue. Prezentacji pierwszej marki towarzyszyła biżuteria Artelioni, a wśród wybranych wzorów pojawiły się fantazyjne, gęsto utkane z barwnych koralików bransolety i naszyjniki z kolekcji Lady oraz nieco bardziej eteryczne modele z linii Chic i Shine. Z kolei drugi z pokazów uświetniła biżuteria marki Apart, którą na wybiegu reprezentowały m.in. efektowne naszyjniki z kolekcji Argento oraz nasycone aktualnymi trendami projekty Elixy.

Za kształt pokazów odpowiadała mistrzyni w swojej branży, niezwykle ceniona w środowisku modowym Katarzyna Sokołowska, która od kilku sezonów jest także ambasadorką marki Apart. Reżyserka do współpracy zaprosiła wybranych uczestników show „Top Model”, którego jest jurorką, m.in. Jakoba Kosela, biorącego udział w ślubnej kampanii marki.

Gości VIII edycji Klubu Stary Browar zachwycił także wspaniały koncert Zbigniewa Wodeckiego, którego ostatnia płyta, nagrana z formacją Mitch & Mitch okazała się ogromnym sukcesem artystycznym i komercyjnym.

1batch_IMG_6037629 47batch_IMG_15908 310

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać