Blogowe Inspiracje

WIOSENNA LEKKOŚĆ ZŁOTA I FALBAN

Falbany, obok bufiastych rękawów, są najbardziej wyrazistym detalem w trendach modowych na wiosnę i lato. Dodają subtelnej dynamiki stylizacji oraz lekkości całej sylwetce. W romantycznej odsłonie doskonale komponują się ze złotymi dodatkami.

Wiosenny trend najwyraźniej przypadł do gustu Joannie i Kamili, które wypróbowały ozdobioną falującym motywem bluzkę i obydwie zdecydowały się na filigranowe dodatki ze złota od marki Apart. Prawdziwymi ekspertkami w tej dziedzinie są przede wszystkim kolekcje Magic Moments i Origami, a także oryginalna linia Indali. Pierwsza z nich chętnie sięga do bogactwa świata symboli i przy ich użyciu wyczarowuje pełne ulotności biżuteryjne detale ze złota. Pozostałe dwie kolekcje poszukują inspiracji w dalekowschodniej estetyce, przekładając nawet kunszt sztuki składania papieru na biżuteryjny język. W kolczykach, naszyjnikach i bransoletkach zaprojektowanych dla Origami, dekoracyjne zawieszki w ażurowej formie odwzorowują misterne niuanse tej wielowiekowej tradycji. Wszystkie trzy kolekcje niezwykle często wykorzystują motyw łańcuszka, który dodaje migotliwego wdzięku wiszącym, często przekładanym kolczykom, wśród których można znaleźć propozycje z elementami o falujących, nawiązujących do falban elementach. Kropką na i stylizacji z falbaną w roli głównej będzie intrygujący pierścionek, a takie nieoczywiste, wymykające się klasycznemu wzornictwu projekty to także specjalność linii Indali oraz Magic Moments.

batch_cammy-krem-2złote naszyjniki (od lewej): 1 & 2 batch_falb7 kopiabransoleta (od lewej): 1 & 2batch_kolczyk-apart-1 kopiaZłote kolczyki & pierścionek batch_kolczyk-apart-1 kopia_Złoty naszyjnik Joanna & krzyżyk z diamentami

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać