Trendy

CZERWONY DODATEK

Od stóp do głów lub w dodatkach i detalach. Po dłuższej nieobecności, czerwień powraca w modzie jako czołowy kolor obecnego sezonu, a doskonałe propozycje biżuteryjne z mocnym akcentem tej barwy ma w swojej kolekcji marka Artelioni.

Pełen energii, kojarzony z pasją, miłością, witalnością i odwagą kolor, pojawił się na światowych wybiegach zarówno w postaci total looku, jak i jako wiodący kolor w dodatkach – butach, torebkach, a nawet biżuterii. Warto więc mieć w tym sezonie odrobinę czerwieni nie tylko na ustach. Jej intensywny odcień połyskuje w koralikowych wzorach z kolekcji Artelioni Lady, która daje możliwość skomponowania efektownego kompletu z kolczykami, naszyjnikiem, bransoletą, a nawet pierścionkiem z nutą tej barwy.

 

Z kolei w linii Paradise czerwień przybrała kształt kolczyków, nawiązujących do motywów kwiatowych, a dla kobiet ceniących naturalne piękno kamieni i minerałów, kolekcja Stones przygotowała bransoletki z agatami i kwarcami, których głęboki kolor współgra z delikatnymi, złotymi detalami. Czerwonymi elementami przyciąga także uwagę naszyjnik z linii Dreams, do którego można dopasować kolczyki.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać