Trendy

TRENDY: PRACUJĄCA DZIEWCZYNA

Uniform rodem z biura to jedna z najgorętszych tendencji w modzie na tegoroczną jesień i zimę. Garnitur lub marynarkę ze spódnicą w stonowanej kolorystyce, lansują najbardziej znane nazwiska światowej mody.

Poza kolorystyką, garnitury i garsonki wyróżniają się luźnym krojem i oversizowymi marynarkami. Ten trend jest odpowiedzią na potrzeby pracujących kobiet, od których wymagany jest nienaganny, zgodny z dress codem styl. Dodatki także powinien cechować stosowny umiar, a niezawodnie w tej roli spiszą się dyskretne kolczyki. Marka Apart ma w swojej bogatej ofercie różnorodne wzory – zarówno ze srebra, jak i złota, spośród których każda kobieta wybierze model idealny dla siebie.

Kolczyki 1/ 2/ 3/ 4/ 5/ 6/

Świetnie w roli dopełnienia stylizacji sprawdzą się delikatne projekty z zapięciem w formie sztyftu, które w pełni eksponuje dekoracyjne kompozycje z diamentami, cyrkoniami oraz ponadczasowymi perłami. W kolekcjach marki dostępne są także wzory dla wielbicielek minimalistycznych dodatków, jak na przykład wariacje na temat kolczyków kół w filigranowej, oryginalnej odsłonie. Wszystkie te wzory łączy oszczędność formy, elegancja i subtelność. Pracująca dziewczyna ma dzień szczelnie wypełniony obowiązkami i spotkaniami, na których trzeba pojawić się punktualnie, a więc niezbędny będzie jeszcze jeden detal – zegarek. Doskonałym wyborem, zawsze niezawodnym i wykwintnym, będą kobiece modele zegarków Albert Riele z linii Gala i Family 1881.

Pierścionki 1/ 2/ 3/

Zegarki 1/ 2/

Zawieszka

Pierścionki 1/ 2/

Zegarki 1/ 2/

Zdjęcia: Gosia Boy/ Agnesa Adamczyk

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać