Eventy

PAPROCKI & BRZOZOWSKI – JUBILEUSZOWY POKAZ Z APART

Ceniony i niezwykle lubiany duet Paprocki & Brzozowski zaprosił tłum gości do warszawskiej Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki, gdzie odbył się najnowszy, wyjątkowy pokaz projektantów.

W tak oryginalny sposób bowiem, duet uczcił swój jubileusz, świętując przewrotnie 17 lat działalności. Pokazu wysmakowanych kreacji nie oglądaliśmy tym razem na tradycyjnym wybiegu. Jak przystało na galerię sztuki, w której się odbył, przybrał formę wystawy, a raczej artystycznego performance’u: suknie prezentowane były na siedemnastu modelkach oraz na zdjęciach – obrazach, które powstały na sesji z udziałem 17 bliskim projektantom gwiazd. Z okazji jubileuszu, dla Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego oraz ich gości wystąpił zespół KAMP!

 

⇒ Naszyjnik z białego złota z brylantami i kwarcami 

⇒ Naszyjnik z żółtego złota z brylantami i kwarcami

Projektanci postawili na szykowne kroje w stylu glamour, błyszczące materiały, subtelne detale z piór oraz kunsztowne hafty i aplikacje. Paletę kolorów twórców zdominowały czerń, biel i odcienie nude, ale pojawił się także mocny akcent intensywnego różu. Splendoru propozycjom duetu dodawała specjalnie wybrana do pokazu biżuteria marki Apart. Stylizacje dopełniła m.in. biżuteria z diamentami, szczególnie ekskluzywne naszyjniki zdobione kompozycjami kwarców dymnych i brylantów.

 

⇒ Bransoleta z pereł z elementami z białego złota z brylantami ⇒ Naszyjnik z pereł ⇒ Pierścionek srebrny z perłami

W koncepcję pokazu doskonałe wpisały się ponadczasowe perły, ujęte zarówno w kształt eleganckich naszyjników czy bransolet, jak też w formie odważnych, mocnych „golfów” oraz awangardowych pierścionków. Świetnie z wytwornością projektów korespondowały także duże, oryginalne formy ze srebra z intensywnym blaskiem precyzyjnie oprawionych, maleńkich cyrkonii, m.in. z kolekcji Lśnienie i Indali.

 

⇒ Kolczyki srebrne z perłą i cyrkoniami ⇒ Bransoleta srebrna z perłami i cyrkoniami

⇒ Kolczyki srebrne z cyrkoniami

⇒ Kolczyki srebrne z cyrkoniami ⇒Pierścionek srebrny z cyrkoniami   ⇒ Pierścionek srebrny z cyrkoniami

⇒ Pierścionek srebrny z cyrkoniami ⇒ Kolczyki srebrne z cyrkoniami

Na wystawie z okazji 17 urodzin duetu Paprocki&Brzozowski pojawiło się wiele znakomitych gwiazd: jak zawsze promienna ambasadorka Apart Małgorzata Socha, top modelka Zuzanna Bijoch – od kilku sezonów ambasadorka marki Elixa, Monika Olejnik, Karolina Malinowska z Olivierem Janiakiem, koledzy z branży modowej – Robert Kupisz i Łukasz Jemioł, Jessica Mercedes, Rebellook, Katarzyna Kolenda – Zalewska, Tomasz Jacyków, Honorata Skarbek, Paulina Krupińska i wielu innych. Finalne dzieło duetu podziwiała także odpowiedzialna za jego kształt Kasia Sokołowska – należąca do grona ambasadorek Apart wybitna choreografka i reżyserka pokazów.

 

⇒ Złoty pierścionek ⇒ Złote kolczyki ⇒ Pierścionek z brązu pozłacany z kwarcem ⇒ Pierścionek z brązu pozłacany z kryształem

⇒ Naszyjnik srebrny z cyrkoniami ⇒ Złoty pierścionek

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać