Eventy

APART I WIOSENNA EDYCJA KLUBU STAREGO BROWARU

Już po raz dziewiąty najważniejsze wydarzenie modowo – towarzyskie w Poznaniu, czyli spotkanie Klubu Starego Browaru, przyciągnęło tłumy. Będące połączeniem mody, kultury, akcji charytatywnej i degustacji spotkanie, odbywało się we wnętrzach Blow Up Hall 5050 oraz Słodowni Starego Browaru.

Cykliczna impreza odbywa się wiosną i jesienią, przyciągając nie tylko klubowiczów, czyli najlepsze klientki i klientów stylowego centrum handlowego, ale także wiele gwiazd związanych z show-biznesem. Główną atrakcją tegorocznej, wiosennej odsłony Klubu były, jak zresztą podczas każdej poprzedniej, pokazy najlepszych marek związanych z modą. Trzeciego dnia swoje najnowsze propozycje dodatków zaprezentowała marka Apart, której biżuteria towarzyszyła pokazowi odzieżowych nowości z logo 303 Avenue. Była to druga współpraca obu marek w ramach Klubu Starego Browaru. Tym razem projekty Marzenny Niemoczyńskiej, w których dominowała stonowana kolorystyka z odcieniami beżu, camelowego i piaskowego, dopełniły efektowne formy pierścionków ze srebra z kolekcji Apart Indali, ozdobione intensywnie rozświetlającymi motywami białych cyrkonii. Wysmakowany show wyreżyserowała niezawodna Kasia Sokołowska, ambasadorka Apart i jedna z czterech gwiazd najnowszej, jubileuszowej kampanii. Na wybiegach pojawili się uczestnicy show „Top Model”, gdzie w roli jurorki Kasia Sokołowska spełnia się od lat – Michał Baryza i Jacob Kosel, który wystąpił w ślubnej kampanii Apart.

Klub Starego Browaru to przede wszystkim moda, ale nie tylko. Uczestnicy wiosennej edycji mieli okazję obejrzeć spektakl „Pozytywni” ze znakomitą obsadą z Magdaleną Boczarską, Olgą Bołądź, Łukaszem Simlatem i Januszem Chabiorem w rolach głównych; wesprzeć najmłodszych podopiecznych Drużyny Szpiku, a także skosztować kulinarnych dzieł, stworzonych przez Tomasza Purola, zwycięzcę piątej edycji „Top Chef”.

O tym, jak znakomity poziom prezentuje Klub Starego Browaru świadczy fakt, że na początku tego roku został laureatem prestiżowego wyróżnienia Doskonałość Mody magazynu „Twój Styl”, w kategorii Wydarzenie roku 2016.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać