Kampania

BACKSTAGE ŚWIĄTECZNEJ KAMPANII APART

Planowanie kampanii reklamowej zaczyna się wiele miesięcy przed jej prezentacją. Wiąże się to z ustaleniem terminów ze względu na udział gwiazd oraz całej ekipy odpowiedzialnej za realizację kampanii, wyborem miejsca, stworzeniem dekoracji oraz szeregiem innych wyzwań.

Sesja oraz film w ramach świątecznej kampanii Apart powstawały latem i konieczne było ogromne zaangażowanie, aby stworzyć prawdziwie baśniowy klimat na planie. Opowieść o ponownym spotkaniu trzech przyjaciółek, w rolę których wcielają się Małgorzata Socha, Anna Lewandowska oraz Julia Wieniawa wymagała niezwykłej oprawy. Nie jest więc przypadkiem wybór miejsca, w którym powstawały zdjęcia oraz video – to Nowy Gurewicz w Otwocku, dawny pensjonat Abrama Gurewicza, wybudowany w stylu świdermajer. Po gruntownej renowacji, zabytkowy drewniany budynek odzyskał dawną świetność i ponownie zachwyca wielbicieli unikatowej architektury. To właśnie w nim i jego otoczeniu powstawała kampania marki Apart.

Wspaniałe wnętrza i piękne dekoracje stworzyły niepowtarzalną atmosferę, dzięki której gwiazdy sesji i klipu mogły w samym środku lata poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia.Za zdjęcia i film odpowiedzialny był stale współpracujący z marką Apart Marcin Tyszka, stylizacje z biżuterią z kolekcji Apart stworzyła Maja Naskrętska, natomiast o makijaż i fryzury Małgorzaty Sochy, Anny Lewandowskiej i Julii Wieniawy zadbali: Tomasz Górecki, Maryla Duda, Kamil Pecka, Wilson, Patrycja Dobrzeniecka i Kamila Wiedeńska – Strzelczyk.Nad całością produkcji i oddaniem szczegółów koncepcji marki Apart czuwał twórczy kolektyw Warsaw Creatives. Dzięki dokumentacji fotograficznej, jaka powstała podczas tworzenia kampanii, marka Apart pozwala zajrzeć za kulisy jej realizacji i poznać sekrety kreowania tego niesamowitego, fantazyjnego świata, który potem można podziwiać na zdjęciach i w filmie.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać