Trendy

Elegancja Gali

Albert Riele, nowa marka zegarków w Apart, ma – poza świetnymi modelami zegarków męskich – linię Gala, zaprojektowaną z myślą o paniach. Charakterystyczne, zdecydowane, a jednocześnie czyste wzornictwo Riele tym razem pokazuje nieco łagodniejsze oblicze.  Choć zegarek wykonano całości z lekko matowej stali, ma w sobie delikatność I elegancję. Stal otacza minimalistyczną, białą tarczę, na której – poza indeksami – widnieją tylko dwa dodatkowe elementy: datownik oraz logo producenta. Do tego szwajcarski, kwarcowy mechanizm i antyrefleksyjne szkło szafirowe.
Model dostępny jest w wersji srebrnej i złotej. Model srebrny pojawił się na w stylizacji Agnieszki na blogu podszewka.com: http://www.podszewka.com/2013/09/massive-attack.html

Elegancja Gali

Albert Riele, nowa marka zegarków w salonach Apart ma – poza świetnymi modelami zegarków męskich – linię Gala, zaprojektowaną z myślą o paniach. Charakterystyczne, zdecydowane, a jednocześnie czyste wzornictwo Riele; tym razem pokazuje nieco łagodniejsze oblicze.  Choć zegarek wykonano całości z lekko matowej stali, ma w sobie delikatność I elegancję. Stal otacza minimalistyczną, białą tarczę, na której – poza indeksami – widnieją tylko dwa dodatkowe elementy: datownik oraz logo producenta. Do tego szwajcarski, kwarcowy mechanizm i antyrefleksyjne szkło szafirowe.

Model dostępny jest w wersji srebrnej i złotej. Model srebrny można zobaczyć i fanki zegarków Podszewki.

http://www.podszewka.com/2013/09/massive-attack.html

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać