Blogowe Inspiracje

Egzotyczne kolczyki Indali

Trzy stylowe kobiety. Każda z nich zupełnie w inny sposób pokazuje najnowsze kolczyki z kolekcji Indali. Zobaczcie jak REBELLOOK, JOANNABIAWO oraz SHINYSYL prezentują się w biżuterii Apart. 

Magda, autorka bloga REBELLOOK ponownie stawia na ukochaną czerń i perfekcyjnie miesza elegancję ze sportowymi akcentami. W minimalistyczny look idealnie wpisały się biżuteryjne dodatki – blogerka wybrała duet dwóch nausznic z przebojowej kolekcji Indali na jednym uchu i maleńki sztyft z cyrkonią w drugim. Gładko zaczesane włosy pięknie eksponują srebrne dodatki. Nam się podoba!

pantai4

Joasia Biawo nie rozstaje się ostatnio z kolekcją Indali! Autorka bloga JOANNABIAWO po raz kolejny udowodniła, jak – mimo egzotycznych inklinacji – uniwersalną biżuterią są dodatki z linii Apart. Do nowoczesnej interpretacji klasyki z czernią i bielą w roli głównej, blogerka wybrała lśniącą, srebrną nausznicę z roślinnym motywem oraz zestaw pierścionków i bransolet na palec, łączonych łańcuszkami.

7-sportowa-elegancja-09-960x640

Gdańszczanka Sylwia, stylistka i modowa blogerka wypróbowała kolejny, oszałamiający efektem dodatek z bestsellerowej kolekcji Indali. To podwójne kolczyki z dwóch wielkości kuleczek ze srebra i cyrkonii. Nietypowe sztyfty, w których część będąca zwykle banalnym zapięciem jest tym razem większa i niezwykle ozdobna, zachwycają z każdej strony.

Bez nazwy 21. NAUSZNICA SREBRNA PRAWA  2. KOLCZYKI SREBRNE  3. NAUSZNIA SREBRNA LEWA 4. NAUSZNICA SREBRNA LEWA

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać