Galerie

Elixa na sesji z Katherine Schwarzenegger w Wiedniu

To była wyjątkowa sesja zegarków i biżuterii marki Elixa, specjalizującej się w łączeniu modernistycznego wzornictwa z ukłonem dla kobiecości. Wyjątkowa przede wszystkim ze względu na udział szczególnej modelki. Choć nosi niezwykle popularne nazwisko, do tej pory nie była szerzej znana. Poznajcie piękną Katherine Schwarzenegger, córkę gwiazdora Arnolda Schwarzeneggera.

Wspaniała sesja, która powstała do austriackiej edycji magazynu „Look!” odbyła się w niezwykle eleganckich wnętrzach hotelu Imperial w Wiedniu. Wybór jednej z najpiękniejszych, europejskich stolic nie był przypadkowy, bowiem właśnie z Austrii pochodzi ojciec Katherine. Dodatki Elixy tak bardzo przypadły do gustu urodzonej w Los Angeles modelce, że wybrała dla siebie i swojej młodszej siostry Christiny nowe modele zegarków, sygnowanych przez markę.

Ponadto to właśnie w Wiedniu, dzień później, odbyła się prestiżowa Gala – The Women of the Year – Awards 2015, podczas której marka ELIXA była głównym partnerem Gali i sponsorem nagrody w kategorii 'New Talent’.

Elixa backstage_Schwarzenegger_Wiedeń (3)
Elixa backstage_Schwarzenegger_Wiedeń (2)Elixa backstage_Schwarzenegger_Wiedeń (4)Elixa backstage_Schwarzenegger_Wiedeń (5)Elixa backstage_Schwarzenegger_Wiedeń (6)Elixa backstage_Schwarzenegger_Wiedeń (7)Elixa backstage_Schwarzenegger_Wiedeń (8)Elixa backstage_Schwarzenegger_Wiedeń (9)Elixa backstage_Schwarzenegger_Wiedeń (10)

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać