Eventy

ALBERT RIELE GOŚCIEM NA MEKSYKAŃSKIM WESELU

Rodrigo de La Garza zasłynął w Warszawie z szycia na miarę wysokiej jakości garniturów. Wśród jego klientów znajdziemy tych mężczyzn, którzy szukają idealnie skrojonych i wykonanych ze szlachetnych tkanin ubrań. Oprócz przedstawicieli polskiego biznesu, są wśród nich również takie gwiazdy, jak Marcin Prokop, Filip Bobek, Bogusław Linda czy Cezary Pazura. Warto wspomnieć, że Marcin Prokop należy do czołówki najlepiej ubranych mężczyzn w Polsce. Tym razem ten pochodzenia meksykańskiego projektant, który sporą część życia spędził w Stanach Zjednoczonych, postanowił zaprezentować swoją modę w wersji męskiej i damskiej na eleganckim koktajlu w ogrodach Pałacyku Sobańskich, siedzibie Polskiej Rady Biznesu. Pokaz odbył się w ciepły, czerwcowy wieczór i miał oryginalną oprawę: pod hasłem Mexican Wedding, projektant zaprezentował kolekcję w formie tradycyjnego, meksykańskiego wesela. Było więc niezwykle barwnie i spontanicznie, z mocno zaakcentowaną kulturą Meksyku. Zauważyliśmy żywą kolorystykę i intensywne, kwiatowe printy. W eleganckie i stylowe krawiectwo Rodrigo de la Garza świetnie wpisały się zegarki Albert Riele oraz biżuteria Apart.

Ekskluzywna marka zegarków Albert Riele oferuje doskonałe szwajcarskie czasomierze o różnej stylistyce i niezmiennie wysokich standardach. Linia Family 1881 to wysmakowane, czytelnie nawiązujące do wieloletniej tradycji klasyczne zegarki, w idealnie zbalansowany sposób łączące akcenty retro i nowoczesne spojrzenie na design. Concerto z kolei proponuje stonowaną kolorystykę, szlachetne detale i elegancję w ascetycznym ujęciu, natomiast linia Premiere ma bardziej sportowy charakter i zaprojektowane dla niej zegarki utrzymane są w bardziej wyrazistej estetyce. Wszystkie wybrane do pokazu modele, harmonijnie komponowały się z sylwetkami, przygotowanymi przez Rodrigo De La Garzę. Fotografie na weselu wykonał Filip Okopny.

88_DeLaGarza_220616_press_fot_Filip_Okopny_Fashion_Images126_DeLaGarza_220616_press_fot_Filip_Okopny_Fashion_Images86_DeLaGarza_220616_press_fot_Filip_Okopny_Fashion_Images93_DeLaGarza_220616_press_fot_Filip_Okopny_Fashion_Imagesrodrigo 8146_DeLaGarza_220616_press_fot_Filip_Okopny_Fashion_Images rodrigo 1rodrigo 2 rodrigo 7rodrigo 5 rodrigo 6rodrigo 476_DeLaGarza_220616_press_fot_Filip_Okopny_Fashion_Images

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać