Eventy

TELEKAMERY 2018 – STATUETKI UFUNDOWANE PRZEZ APART PRZYZNANE!

Po raz dwudziesty pierwszy rozdano prestiżowe wyróżnienia w plebiscycie Telekamery magazynu „Tele Tydzień”. Głosujący wybierają m.in. osobowości telewizyjne, aktorki i aktorów, produkcje oraz prezenterów. Laureaci otrzymali statuetki, których sponsorem była marka Apart.

Uroczystość wręczenia statuetek Telekamery 2018 odbyła się w warszawskich Arkadach Kubickiego, a oprócz nominowanych przyciągnęła tradycyjnie mnóstwo gwiazd. Galę poprowadził ubiegłoroczny duet, czyli Agnieszka Cegielska i Artur Orzech.

Spośród nominowanych w jedenastu kategoriach, widzowie i czytelnicy organizatora plebiscytu wybrali grono zwycięzców, którymi zostali: Maja Ostaszewska (aktorka), Mikołaj Roznerski (aktor), Martyna Wojciechowska (osobowość telewizyjna), Anita Werner (prezenter informacji), Dariusz Szpakowski (komentator sportowy) i Marzena Słupkowska w kategorii „Prezenter pogody”. Najlepszym jurorem telewizyjnego show został Michał Szpak, a spośród programów rozrywkowych bezkonkurencyjny okazał się show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Ze zdobytej statuetki cieszyli się twórcy serialu „Diagnoza”, natomiast w kategorii „serial fabularno – dokumentalny” zwyciężyła produkcja „Lombard. Życie pod zastaw”. Nadzieją telewizji został wybrany Filip Chajzer.

Specjalne wyróżnienia – Złote Telekamery – odebrali laureaci, którzy podczas poprzednich edycji zostali już trzykrotnie nagrodzeni w plebiscycie. W tym roku zaszczytu tego dostąpili: Barbara Kurdej – Szatan, Michał Żebrowski oraz autorzy serialu medycznego „Na sygnale”.

 

/ 1. Kolczyki srebrne z cyrkoniami / 2. Pierścionek srebrny z cyrkoniami / 3. Pierścionek srebrny z cyrkoniami / 4. Bransoleta srebrna z cyrkoniami / 

Marka Apart obecna była także na czerwonym dywanie gali. To właśnie biżuterię Apart wybrała stylowa jak zawsze prowadząca wydarzenie Agnieszka Cegielska, która do oszałamiającej białej sukienki wybrała równie oszałamiające blaskiem wzory pierścionków oraz bransoletę, m.in. z kolekcji Lśnienie. Z kolei Margaret do oryginalnej stylizacji dobrała kolczyki i kolię z kolekcji Apart.

 

/ 1. Naszyjnik srebrny z perłami i cyrkoniami / 2. Kolczyki srebrne z perłą i cyrkoniami / 3. Pierścionek z białego złota z brylantami i perłą South Sea /

 

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać