Galerie, Gwiazdy dla Apart

Kasia Sokołowska w nowej odsłonie kampanii Apart Indali

Odważna, pewna siebie i świadoma swojej kobiecości. Katarzyna Sokołowska to kobieta, która zachwyca wyczuciem stylu i inspiruje do zabawy modą, dlatego niezmiennie od kilku sezonów jest ambasadorką biżuterii Apart. Prezentujemy kolejną, jesienną odsłonę kampanii z udziałem gwiazdy. Tym razem na zdjęciach zobaczymy nie tylko kolekcję Indali, ale też wiele innych oryginalnych wzorów biżuterii Apart.

Najnowsza sesja Apart to piękne zdjęcia najmodniejszej biżuterii połączonej z odważnymi stylizacjami wpisującymi się w jesienne trendy. Tłem są piękne, nieco dekadenckie wnętrza. Zdjęcia zachwycają kolorystyką – stonowane, jesienne barwy zostały ożywione dodatkiem mocniejszych odcieni. Widać na nich inspiracje modernizmem i designem w stylu art deco. Przykuwające wzrok detale i wysmakowane stylizacje przenoszą nas do świata elegancji i luksusu.

Jak zawsze w kampaniach Apart obok ambasadorki, równie wielką gwiazdą jest biżuteria. Kasia Sokołowska nie boi się łączyć wielu elementów z różnych kolekcji. Z pomocą wirtuozki kreacji stylizacji – Agnieszki Ścibior, zestawia fantazyjne, nieco orientalne formy z kolekcji Indali z prostymi, minimalistycznymi detalami. Oryginalne nausznice czy widowiskowe, wieloelementowe naszyjniki nadają stylizacjom, a tym samym zdjęciom, charakteru. Na innych ujęciach delikatna i bardzo kobieca biżuteria pozwala natomiast stworzyć kobiecy, zmysłowy look. Połączenie wielu elementów daje odważny, nowoczesny efekt. Biżuteryjny eklektyzm doskonale wpisuje się w niepowtarzalny styl gwiazdy.

Autor zdjęć: Marcin Tyszka / Warsaw Creatives
Stylizacja: Agnieszka Ścibior
Makijaż: Marianna Yurkiewicz
Włosy: Michał Bielecki / Warsaw Creatives

Apart_Indali_Sokolowska_1s_logo-(4) Apart_Indali_Sokolowska_1s_logo-(3) Apart_Indali_Sokolowska_1s_logo-(1)Apart_Indali_Sokolowska_1s_logo-(2)

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać