Eventy

APART & KOBIETA ROKU GLAMOUR 2016

Po raz kolejny, Apart miał zaszczyt opracować koncept i wykonać w swoich pracowniach statuetki dla uhonorowanych tytułem Kobieta Roku Glamour 2016. Plebiscyt przygotowuje co roku polska edycja tego miesięcznika, a jego czytelnicy wybierają laureatów w kilku kategoriach.

Statuetki zostały wręczone w środowy wieczór 21 września, podczas gali w stołecznym klubie Niebo. Zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu przyjęło wiele gwiazd, w tym oczywiście nominowani do wyróżnienia. Laureaci wybierani są z siedmiu tematycznych kategorii, które odzwierciedlają różne dziedziny życia i formy aktywności, mające wpływ na wybory i styl życia innych osób. Plebiscyt docenia nie tylko kobiety; jest także specjalna kategoria, w której wyróżnienie przyznaje się mężczyźnie.

W tegorocznej edycji, główne wyróżnienie Kobiety Roku Glamour 2016 oraz statuetkę autorstwa marki Apart, otrzymała Joanna Krupa, która podbiła serca głosujących zjawiskową urodą, bezpretensjonalną osobowością, serdecznością oraz ogromnym zaangażowaniem w walkę o prawa zwierząt. W pozostałych kategoriach, statuetki otrzymali: Red Lipstick Monster (Kobieta Roku Online), Paulina Krupińska (Fit & Health & Beauty), Jessica Mercedes (Fashion Icon), Ida Nowakowska (Talent), Anna i Urszula Bieluń (Kreatywna w Biznesie) oraz Robert Lewandowski, zdobywca tytułu Mężczyzna Roku. Wszyscy nagrodzeni, otrzymali personalizowane statuetki o nowoczesnym designie, odzwierciedlającym siłę, przebojowość i kreatywność, czyli wszystko to, co uosabia każdy z laureatów.

SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPAscena z: Paulina Krupińska, Jessica Mercedes, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPAcatsscena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. Podlewski/AKPAkk

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać