Gwiazdy dla Apart

BACKSTAGE NOWEJ REALIZACJI APART

Takie projekty zwykle realizowane są w skupieniu i bez udziału postronnych osób. Marka Apart postanowiła jednak zaprosić autorki trzech blogów za kulisy swojej najnowszej sesji, której mogły się nie tylko przyglądać, ale także udokumentować jej przebieg. Przed obiektywem aparatu ponownie stanęła zjawiskowa Małgorzata Socha, oczywiście w towarzystwie najpiękniejszych biżuteryjnych dodatków.

Backstage projektu, którego finalny efekt będzie można podziwiać w przygotowywanej, świątecznej odsłonie wydawnictwa „Fashion & Style Magazine”, odwiedziły Rebellook, Agnesa Adamczak oraz siostry odpowiedzialne za kształt bloga Pica Pica. Jedne z najbardziej rozpoznawalnych twórczyń modowej blogosfery, mogły obserwować pracę jednej z najbardziej stylowych i pięknych gwiazd małego oraz dużego ekranu, będącej jednocześnie ambasadorką marki Apart. Małgorzata Socha w każdej roli, także modelki, jest doskonała, ale nad kształtem sesji pracuje sztab znakomitych twórców, jak choćby doceniany na świecie fotograf Marcin Tyszka oraz cieszący się uznaniem, stylista Michał Kuś, odpowiedzialny za look gwiazdy, w którym kluczową rolę pełnią biżuteryjne detale. Tym razem wybór padł na produkty marki Artelioni, dostępne w salonach Apart oraz na www.artelioni.pl.

Magda, Agnesa oraz Katarzyna i Agata postanowiły podzielić się na swoich blogach wrażeniami i uchyliły rąbka tajemnicy, publikując materiały z planu zdjęciowego.

Pica-Pica_Apart_Artelioni_Katalog_Backstage_2016-101-10Pica-Pica_Apart_Artelioni_Katalog_Backstage_2016_-13-1Pica-Pica_Apart_Artelioni_Katalog_Backstage_20164Pica-Pica_Apart_Artelioni_Katalog_Backstage_2016_-1-1Pica-Pica_Apart_Artelioni_Katalog_Backstage_2016-4Pica-Pica_Apart_Artelioni_Katalog_Backstage_2016-9rebellook-relacja-z-sesji-z-małgorzatą-sochą-dla-artelioni-apart-1rebellook-relacja-z-sesji-z-małgorzatą-sochą-dla-artelioni-apart-3rebellook-relacja-z-sesji-z-małgorzatą-sochą-dla-artelioni-apart-7rebellook-relacja-z-sesji-z-małgorzatą-sochą-dla-artelioni-apart-15rebellook-relacja-z-sesji-z-małgorzatą-sochą-dla-artelioni-apart-16

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać