Galerie, Gwiazdy dla Apart

„PASSIONE PER LA BELLEZZA” – W ROLI GŁÓWNEJ KASIA SOKOŁOWSKA

Kasia Sokołowska i moda to związek doskonały. To ona stoi za sukcesami najważniejszych, najbardziej spektakularnych pokazów mody polskich projektantów, a ostatnio zachwyciła swoją artystyczną wizją podczas gali jubileuszowej marki Apart, której jest ambasadorką.

Jest perfekcyjna zarówno reżyserując show, jak i w roli modelki.

Jubileusz-40'sto-lecie-Katarzyna-Sokołowska-01_diamenty Jubileusz-40'sto-lecie-Katarzyna-Sokołowska-01_diamenty1 Jubileusz-40'sto-lecie-Katarzyna-Sokołowska-01_diamenty2 Jubileusz-40'sto-lecie-Katarzyna-Sokołowska-01_diamenty3 Jubileusz-40'sto-lecie-Katarzyna-Sokołowska-01_diamenty4 Jubileusz-40'sto-lecie-Katarzyna-Sokołowska-01_diamenty5 Jubileusz-40'sto-lecie-Katarzyna-Sokołowska-01_diamenty6 Jubileusz-40'sto-lecie-Katarzyna-Sokołowska-01_diamenty7 Jubileusz-40'sto-lecie-Katarzyna-Sokołowska-01_diamenty8 Jubileusz-40'sto-lecie-Katarzyna-Sokołowska-01_diamenty10

Kasia Sokołowska jest jedną z czterech pięknych kobiet, które wystąpiły w zrealizowanej w Italii kampanii Apart. Reżyserka i choreografka pokazów, admiratorka mody i jednocześnie charyzmatyczna osobowość, której doskonały styl zachwyca, mogła wystąpić tylko w plenerach jednego z najbardziej zniewalających urodą włoskich miast i czołowej stolicy światowej mody. Sesję jurorki „Top Model” zrealizowano w Mediolanie, gdzie świat fashion w najbardziej luksusowym wydaniu przenika się z kulturą i sztuką najwyższej próby, której symbolem jest słynna La Scala. W biżuterii Apart – brylantowej, diamentowej i srebrnej odsłonie Indali, pierścionkach z diamentami i szlachetnymi rubinami, szmaragdami, topazami oraz cytrynami, nowoczesnych wzorach z perłami, Kasia Sokołowska zaprezentowała się zjawiskowo. Część zdjęć z udziałem gwiazdy powstała także w pejzażach okolicznych winnic, w których powstają znakomite wina regionu Lombardii.

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać