Blogowe Inspiracje

KALIFORNIJSKA PRZYGODA Z ELIXĄ.

Anna Skura to nie tylko wszechstronna autorka lifestylowego bloga i pasjonatka mody, ale także wielbicielka podróży. Po rajskiej Bali, właśnie odwiedziła kilka miejsc, należących do najbardziej znanych w Stanach Zjednoczonych, a w kalifornijskich plenerach towarzyszyła jej biżuteria marki Elixa.

W ramach projektu American Road Trip, Anna wraz z grupą uczestników odwiedziła tak flagowe punkty na mapie USA, jak Las Vegas, Wielki Kanion czy Los Angeles. Bogaty program pobytu zakładał jednak także chwile relaksu, a ponieważ autorka bloga whatannawers jest przygotowana na każdą okoliczność, nad brzegiem kompleksu basenów w słonecznym Palm Springs, prezentowała się zjawiskowo. Do wyjątkowej sesji, która wówczas powstała, Anna wybrała wyrazisty design dodatków marki Elixa w kolorze złota. Klasyczne kolczyki koła w wersji XXL, fantazyjne pierścionki i segmentowe bransolety doskonale współgrały z kalifornijskim lookiem pięknej podróżniczki.

We wspomnieniach z amerykańskiej wyprawy Anna nie ukrywa, że jednym z miejsc, które szczególnie podbiło jej serce, było San Francisco. Obecne w wielu filmach i serialach schody pożarowe, zainspirowały twórczynię whatannawears do stworzenia wyjątkowej sesji, z pulsującym neonami San Francisco nocą w tle. W tej zmysłowej odsłonie, biżuteria Elixy ze swoją intensywnością także odnalazła się doskonale.

IMG_0377 IMG_0391_DONE IMG_0475 IMG_0602male IMG_0611male IMG_1964male-copy IMG_1968male IMG_2040male IMG_2161male IMG_2167male

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać