Gwiazdy dla Apart

Apart i Katarzyna Sokołowska – duet idealny

Od lat była znana i ceniona w branży modowej, jednak jako choreografka i reżyserka pokazów, pozostawała na drugim planie. Szeroka publiczność mogła ją poznać dzięki show „Top Model”, emitowanemu na antenie TVN, gdzie po raz trzeci zasiada w jury.

Katarzyna Sokołowska to nie tylko profesjonalistka w swojej dziedzinie, ale także piękna kobieta, która zachwyca stylem. Każde jej pojawienie się na czerwonym dywanie jest szeroko komentowane, a zjawiskowe stylizacje – dalekie od banału, oryginalne i podkreślające atuty doskonałej sylwetki reżyserki – zbierają świetne recenzje wśród komentatorek modowych.

Kasia Sokołowska_SB_1_1084

null

Do wszystkich swoich zestawień doskonale dobiera również dodatki, a ponieważ także w tej dziedzinie stawia na nietuzinkowy design, sięga po biżuterię z marki Apart. Nie bez powodu wzięła udział w najnowszej kampanii Apart. Biżuteryjną bohaterką kampanii jest kolekcja Apart Indali mająca w ofercie zainspirowane egzotyką modele biżuterii. Jest to ukochana kolekcja jurorki „Top Model” i świetnie współgra z jej wyrazistym stylem. Kasia nie tylko sama nosi dodatki Indali, ale także wybiera je do pokazów, które realizuje. Biżuterię z tej właśnie kolekcji można zobaczyć m.in. podczas prezentacji modowych dla Klubu Starego Browaru w Poznaniu, nad którymi czuwa od lat.

KS1-1084
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać