Eventy

ZNAMY LAUREATÓW TEGOROCZNEGO PLEBISCYTU „RÓŻE GALI”

Marka Apart po raz kolejny miała przyjemność partnerować szczególnemu wydarzeniu, jakim są „Róże Gali” – tytuły, przyznawane wybitnym osobistościom szeroko pojętej kultury. Impreza odbyła się 23 listopada w eleganckich wnętrzach warszawskiego Ufficio Primo. 

To już trzynasta edycja plebiscytu, w którym czytelnicy magazynu „Gala” oraz kapituła, wybierają tych, których dokonania wyróżniają się szczególnie. W tym roku tytuły w poszczególnych kategoriach przyznano: Film – Mai Ostaszewskiej za rolę w obrazie „Body/Ciało”, Media – Katarzynie Janowskiej z okazji 10-lecia TVP Kultura, Online – Martynie Wojciechowskiej, Teatr – Dorocie Kolak za spektakl „Maria Stuart” , Muzyka – Zbigniewowi Wodeckiemu za płytę „Mitch&Mitch, 1976: A Space Odyssey” oraz Zygmuntowi Miłoszewskiemu za kryminał „Gniew” w kategorii Książka.

Stylowe statuetki z ręcznie wykonaną, srebrną różą powstały oczywiście w pracowniach Apart, który pojawił się na imprezie nie tylko w tej roli. Wiele gwiazd, jak choćby prowadząca i jednocześnie redaktor naczelna magazynu Anna Zejdler – Ibisz, Justyna Steczkowska, Olivier Janiak oraz Klaudia Halejcio wybrało właśnie dodatki Apart oraz marek Albert Riele i Artelioni.

akpa20151123_rozeg_gala_jk_6795_1200Gala

Naczelna magazynu GALA – Anna Zejdler – Ibisz w KOLCZYKACH Z BIAŁEGO ZŁOTA Z BRYLANTAMI I KWARCAMI; w bransolecie z kolekcji LŚNIENIE oraz w pierścionku z kolekcji INDALI 1 &

akpa20151123_rozeg_gala_mp_7423_1200JS

Justyna Steczkowska w biżuterii APART (pierścionek z kolekcji MISTY)  i ARTELIONI (kolczyki z kolekcji LADY & pierścionki z kolekcji VISION i CHIC)

akpa20151123_rozeg_gala_mp_7135_1200olivier janiakOlivier Janiak w zegarku marki ALBERT RIELE

akpa20151123_rozeg_gala_mp_7201_1200halejcioKlaudia Halejcio w kolczykach z kolekcji INDALI

joannabiawo_rebell

JoannaBiawo w zegarku Albert Riele | Rebellook w zegarku AM:PM

Poprzedni wpis Następny wpis

Mogą Ci się również spodobać